top of page
bk3.png

Mars Vision Teknoloji Ltd Şti,

 

Merkezi İstanbul, Türkiye’de bulunan Yeni nesil ileri teknoloji elektrikli Isıtma Sistemleri üreticisi Mars Vision Teknoloji, Türkiyenin önde gelen bir ar-ge şirketidir.

Kalite ve ileri teknoloji avantajı bizim önceliğimizdir.İmalatımızda olan tüm işlerimizde,çalışanlarımız malzeme uzmanlığını teknolojik bilgi ile birleştirir. Bu profesyonel bilgi birikimi ile süreçlerini, zorluklarını ve dünya pazarlarınızı inceliyor ve uzun vadede rekabet gücünüzü güçlendiren yüksek kaliteli ürünler geliştirip üretiyoruz.

 

Geçmişten gelen deneyim ve geleceğe ışık tutan projelerimizle her zaman daha iyiyi hedefliyoruz.

40 Yılı aşkın tecrübemizle Tasarlayıp Üretiyoruz.

İnfraredle ısıtma sektöründe faaliyet gösteren Mars Vision Teknoloji 2001 Yılında İstanbulda kurulmuştur. 

 

Kuruluşundan bu güne kadar geçen süre içerisinde infraredle ısıtma teknolojisinin gelişmesine katkılarda bulunmuş,bir çok yeni teknolojiyi hayata geçirmiş,tüketicisine üstün infrared teknolojini sunmuş ve bulunduğu sekktörde Kaliyeti her geçen gün yükseltmiştir.

Mars Vision Teknoloji ;

İnfrared'le Isıtma Teknolojisi Geliştirme Çalışmalarına 1998 Yılında İstanbul'da 30 m2'lik Ar-ge Ofisinde Başladı.

İş Hayatımız,Isıtma Sektörüne 1977 Yılında Girerek Başladık.
Türkiye'nin Kurumsal Firmaların Torna Tezgahlarında Çırak Olarak Başlayan İş Hayatımız,1998 Yılına Kadar İmalat,Ar-ge Mühendisliği,Satış Pazarlama Yöneticiliği Olarak Devam Etti.
 
Tarafımızdan 1998 Yılında Girişim Makine İnşaat Ltd Şti'ni Kurularak,İlk İşimiz Olan İnşaat Taahhüt İşine Başladık.

 

1998 -2001 Yılları Arasında,Üniversite Öğrenci Yurtları,Yarı Açık Spor Kompleksleri ve Eğitim Kampüsleri İnşaatları Yaparak Ticaretteki Yolumuza Devam Ettik.
 
2001 Yılında Ülkemizdeki Ekonomik Krizle Baş ederek,2001 Yılı Ağustos Ayın'da İnfrared'le Isıtma Sisteminin Üretimine Başladık.
 
Bu Gün,İnfrared'le Isıtma Teknolojisi Ürün Yelpazemiz ile Türkiye'den Bulgaristan,Romanya ve Macaristan'a Uzanan Bir Coğrafya'da Satış ve Dağıtım Ofisleri Kurarak İhracat Yapmaktayız.

 

İhracat Yaptığımız Ülkelerde Partnerlerimizle Uzun Dönemli Çalışma Hedefi ve Markamızın Gücünü Bu Pazarda Gösteren Bir Yapılanma İçinde Çalışmalarımızı Sürdürmekteyiz...

Biz Kimiz ?

bottom of page